شهید سعید

شبکه های مجازی ما را دنبال کنید

از مقام شهید سیاح طاهری در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر تقدیر شد

نوشته شده در ساعت - 11 بهمن 1394

از مقام شهید سیاح طاهری در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر تقدیر شد

سیده زهرا حسینی(نویسنده کتاب دا)، مهتاب کرامتی و برخی از هنرمندان زن سینمای ایران برای ادای دین و صحبت درباره شهید سیاح طاهری به روی سن آمدند.

همسر شهید طاهری به روی سن آمد و هدایایی را به رسم یادبود دریافت کرد و همه مهمانان حاضر در تالار وحدت چند دقیقه ای به افتخار این بانو ایستادند و ادای احترام کردند.
سید زهرا حسینی گفت: ما زنده به آنیم که آرام نگیریم، موجیم که آسودگی ما قدم ماست. این کاری بود که شهید طاهری با عملکردشان ثابت کردند. برخلاف ظاهر آرامش، درونی سرشار از شور و هیجان داشتند. طاقت این را نداشتند که بداند در جایی مظلومی هست و او بتواند راحت سرش را بر بالین بگذارد و آرام زندگی کند. دوستانی که اینجا هستند این شهید بزرگوار را می شناسند. به دعوت این شهید در جشنواره های دانش اموزی حضور داشتند او به دنبال ایجاد وحدت بین جامعه بود. خوشا به سعادت او که خداوند قبل از ما از او تشکر کرد و حقش را به او داد. شهادت حق شهید سیاح طاهری بود. از همین جا به خانواده شان تبریک می گویم واقعا فقط باید تبریک گفت. تسلیت برای ماست که ماندیم و چه کنم چه کنم می کنیم. راهش را رفت. انشالله ما هم بتوانیم راه او را ادامه بدهیم.

فاطمه معتمدآریا گفت: من در یک کشتی دوستی با او آشنا شدم درست زمانی که در مورد صلح حرف می زدیم، در سالروز جنگ در شلمچه. کشتی دوستی بود که در آن بچه های ایرانی و عراقی به همت آقای احمدزاده، در مسیری روی شملچه حرکت می کردند. آشنایی ما با صلح بوده است. هر کسی که درخواستی درباره صلح داشته باشد یا بخواهد اقدامی در این باره انجام دهد، باید بداند که همیشه می تواند روی من حساب کند.
مهتاب کرامتی گفت: خوشحالم که در این جمع کنار دوستان جشنواره دانش آموزی هستم. شهید طاهری نشان داد می شود صبور بود، سکوت کرد ولی کار کرد.
بنی اعتماد گفت: ادای احترام من به سرکار خانم طارهی و همسر بزرگوراش . همیشه می گویند برای شناخت آدم ها با آنها همسفره و هم سفر شوید. من افتخار این را داشتم که در جشنواره بی سر و صدا دانش آموزی با این شهید هم سفر و همسفره باشم. او کسی بود که از جوانی سلامتش را در جبهه جنگ گذراند و از زمانی که فرصت آشنایی شان را داشتیم به طور دائم در برنامه های فرهنگی فعال بودند این بسیار قابل احترام بود. احترام و باوری که به حوزه سینما و هنرمندان فارغ از تفاوت های دیدگاهی یا اعتقادی داشتند بسیار قابل احترام بود.. آمدن و رفتن رسم روزگار است. بودن ما مثل پلک زدنی در طول زمان. ولی بعضی ها رفتنشان چیزی را از جهان کم می کند که به سادگی پر نمی کند. شهید طاهری یکی از این افراد بودند.اما دریغم می آید در این فرصت از همکار با ارزش مان که معلم درس ما بود. یدالله نجفی یاد نکنم.

منبع: خبرگزاری فارس

۵۹

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین پیام ها

  • rUe.topcn.win : Hi too all, because I am genujinely kkeen of reading this webpage's plst tto bee…
  • 904921 : Adult guardianship andd trustee actMandy finee aart teensSex massagee frde mopvie vjdeo clipDeepp tthroat bblow…
  • 017645 : Bestt erotic newsgroupsCollege xxx partiesWomen nud inn tockingsReaal imnocent teenEscor harbin radar. Watch keeley hazel…
  • 766 : 欧美女人性生活 麻豆精品国产自产在线观看 国产igao为爱做激情在线观看 欧美CCXX KNINEBOX亚洲mod柳神 中国えっくす・らびっと 波多野结衣女同在线播放 男人和女人谁更感性 动漫3D被X Ⅹ X网站 内蒙古天空惊现天空之眼 . 铣刨机图片 三级成人网站免费…
  • 免费色情影片和色情电影 : Aw, this wass a very goood post. Finding the timje annd actrual effoet tto ake…
آرشیو پیام ها