شهید سعید

شبکه های مجازی ما را دنبال کنید

زندگینامه شهید سعید سیاح‌طاهری کتاب می‌شود

نوشته شده در ساعت - 27 مرداد 1395

مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت آبادان از تألیف کتاب زندگینامه شهید سیاح‌طاهری خبر داد و گفت: شهید سعید سیاح‌طاهری از فرماندهان دوران دفاع مقدس است که دی‌ماه سال گذشته در سوریه به شهادت رسید. طی هماهنگی با مؤسسه روایت فتح مقرر شد کتابی از زندگی این شهید نوشته شود.

احمد یلالی، مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت آبادان از تألیف کتاب زندگینامه دو تن از شهدای مدافع حرم این شهرستان خبر دادو گفت: شهید سعید سیاح‌طاهری از فرماندهان دوران دفاع مقدس است که دی‌ماه سال گذشته در سوریه به شهادت رسید. طی هماهنگی با مؤسسه روایت فتح مقرر شد کتابی از زندگی این شهید نوشته شود.

وی اظهار کرد: کارهای پژوهشی و مصاحبه‌های این کار با همکاری مؤسسه روایت فتح و کانون ایثار در حال انجام است. علاوه براین، خاطرات شهید احمد مکیان نیز کار دیگری است که توسط اعضای این کانون در حال انجام است.

مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت آبادان با اشاره به دیگر برنامه‌های این کانون فت: به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان، یکی از برنامه‌های مستمر این کانون که دیدار هفتگی با خانواده‌های شهدای شهرستان است، به سمت دیدار با آزادگان سوق پیدا کرد.
یلالی افزود: این کانون سال‌هاست چهارشنبه‌ شب‌ها به دیدار خانواده شهدا می‌رود، طی مردادماه این برنامه به دیدار و عیادت از آزادگان اختصاص یافت.

وی همچنین با اشاره به برنامه‌های این کانون در دهه کرامت گفت: دیدار با خانواده شهید مکیان با حضور تعدادی از رزمندگان مدافع حرم اهل بیت(ع)، دیدار با خانواده شهید محمدسعید سعیدی‌زاده شهید قرآنی فاجعه منا و تجلیل از خانواده‌های شهدای منا با حضور خدام رضوی از دیگر برنامه‌های این کانون در این دهه بود.

مرجع / ایکنا

۴۵

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین پیام ها

  • rUe.topcn.win : Hi too all, because I am genujinely kkeen of reading this webpage's plst tto bee…
  • 904921 : Adult guardianship andd trustee actMandy finee aart teensSex massagee frde mopvie vjdeo clipDeepp tthroat bblow…
  • 017645 : Bestt erotic newsgroupsCollege xxx partiesWomen nud inn tockingsReaal imnocent teenEscor harbin radar. Watch keeley hazel…
  • 766 : 欧美女人性生活 麻豆精品国产自产在线观看 国产igao为爱做激情在线观看 欧美CCXX KNINEBOX亚洲mod柳神 中国えっくす・らびっと 波多野结衣女同在线播放 男人和女人谁更感性 动漫3D被X Ⅹ X网站 内蒙古天空惊现天空之眼 . 铣刨机图片 三级成人网站免费…
  • 免费色情影片和色情电影 : Aw, this wass a very goood post. Finding the timje annd actrual effoet tto ake…
آرشیو پیام ها