شهید سعید

شبکه های مجازی ما را دنبال کنید

شهید سیاح طاهری بهترین راه برای رسیدن به شهادت را دفاع از حرم می‌دانست

نوشته شده در ساعت - 21 دی 1397

برادر شهید مدافع حرم در گفت‌وگو با فارس: شهید سیاح طاهری بهترین راه برای رسیدن به شهادت را دفاع از حرم می‌دانست

برادر شهید مدافع حرم گفت: شهید سیاح طاهری جا مانده از کاروان شهدا و آرزویش شهادت در راه اهل بیت بود و به همین دلیل بهترین راه را برای رسیدن به هدفش حضور در سوریه و دفاع از حرم می‌دانست.

علی سیاح طاهری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، با اشاره به مهم‌ترین ویژگی‌های اخلاقی شهید مدافع حرم سعید سیاح طاهری اظهار کرد: از مهمترین خصوصیات اخلاقی ایشان صبر و بردباری و استمرار در حرکت رو به جلو بود. ایشان مرد زمان خود بود و در لحظه بهترین تصمیمات را می گرفت.

وی افزود: شهید سیاح طاهری بعد از دوران دفاع مقدس به لبنان رفت و در جمع رزمندگان حزب الله حضور پیدا کرد. در دهه هفتاد نیز به بازسازی و احیا گردان مقداد آبادان پرداخت و سپس در سپاه بازنشسته شد.

برادر شهید مدافع حرم گفت: در دهه هشتاد بنیانگذار جشنواره دفاع مقدس برای کودکان شد و هزاران دانش آموز از مناطق محروم و زلزله زده در این جشنواره ها شرکت می کردند و از دیگر فعالیت‌های فرهنگی وی اجرای مسابقات کتابخوانی در زندان دورود بود.

وی با بیان اینکه شهید سیاح طاهری مرد زمان خود بود و در دهه 90 برای حضور در سوریه احساس تکلیف کرد، عنوان کرد: ایشان جا مانده از کاروان شهدا و آرزویش شهادت در راه اهل بیت بود و به همین دلیل بهترین راه را برای رسیدن به هدفش حضور در سوریه و دفاع از حرم می‌دانست.

برادر شهید سیاح‌طاهری با اشاره به فتنه‌های اخیر در کشور اظهار کرد: اگر شهید سیاح طاهری در جمع بود باز هم با حضور در صحنه و دفاع از میهن و انقلاب پاسخ فتنه گران را می‌داد.

۳۵۵

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین پیام ها

آرشیو پیام ها