شهید سعید

شبکه های مجازی ما را دنبال کنید

فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم گرامیداشت شهید سیاح طاهری

نوشته شده در ساعت - 20 دی 1399

فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم گرامیداشت شهید سیاح طاهری در آبادان گفت: هر حرکتی از سوی دشمن با پاسخ قاطع روبه رو می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آبادان، سردار تنگسیری در مراسم گرامیداشت شهید سعید سیاح طاهری که امروز در گلزار شهدای آبادان برگزار شد، به امنیت خلیج فارس اشاره کرد و افزود: نیروی دریایی سپاه و ارتش روز به روز درحال قوی‌تر شدن است.
وی افزود: همه تحرکات دشمن زیر ذره بین ماست و اگر خطایی از آن‌ها سر بزند با واکنش بسیار سریع و قاطع ما رو به رو خواهند شد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه به نقش برجسته و بی بدیل شهید سعید سیاح طاهری در دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: این شهید والامقام علاوه بر اینکه یک فرمانده نظامی بود در بسیاری از کار‌های فرهنگی هم نقش اول را ایفا می کرد.
شهید سعید سیاح طاهری در سال ۱۳۳۶ در شهرستان آبادان به دنیا آمد. وی از فرماندهان جنگ ایران و عراق و فعال فرهنگی و اجتماعی بود. دوران نوجوانی وی مصادف با اوج‌گیری مبارزات مردم ایران علیه حکومت پهلوی بود. وی پس از انقلاب نیز در عرصه‌های مختلف دفاع از کشور، از جمله غائله ضدانقلاب در کردستان و در مقابله با فتنه منافقین و بنی‌صدر مشارکتی فعال داشت.

شهید سیاح طاهری در سن ۵۸ سالگی عازم سوریه شد و در منطقه خان طومان در نزدیکی شهر حلب به شهادت رسید.
منبع: خبرگزاری صداوسیما

۴۳

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین پیام ها

  • rUe.topcn.win : Hi too all, because I am genujinely kkeen of reading this webpage's plst tto bee…
  • 904921 : Adult guardianship andd trustee actMandy finee aart teensSex massagee frde mopvie vjdeo clipDeepp tthroat bblow…
  • 017645 : Bestt erotic newsgroupsCollege xxx partiesWomen nud inn tockingsReaal imnocent teenEscor harbin radar. Watch keeley hazel…
  • 766 : 欧美女人性生活 麻豆精品国产自产在线观看 国产igao为爱做激情在线观看 欧美CCXX KNINEBOX亚洲mod柳神 中国えっくす・らびっと 波多野结衣女同在线播放 男人和女人谁更感性 动漫3D被X Ⅹ X网站 内蒙古天空惊现天空之眼 . 铣刨机图片 三级成人网站免费…
  • 免费色情影片和色情电影 : Aw, this wass a very goood post. Finding the timje annd actrual effoet tto ake…
آرشیو پیام ها