شهید سعید

شبکه های مجازی ما را دنبال کنید

کتاب شهید سعید سیاح طاهری به عنوان یکی از فعالان فرهنگی آبادان و فرماندهان دفاع مقدس چاپ می‌شود

نوشته شده در ساعت - 23 دی 1398

رضیه غبیشی در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: کتابی درباره شهید مدافع حرم نوشته‌ام که قرار است نشر شهید کاظمی آن را منتشر کند.

وی اظهار کرد: این کتاب درباره شهید سعید سیاح طاهری شوهر خواهرم است که از فرماندهان دوره دفاع مقدس و از فعالان فرهنگی بعد از جنگ در آبادان بوده است.

این نویسنده درباره ویژگی‌های این شهید بیان کرد: وقار، متانت، سعی و تلاش زیادی که برای هر کاری می‌کرد از ویژگی‌های مهم شهید سعید سیاح طاهری بود.

وی افزود: شهید سیاح طاهری به هیچ عنوان کاری را نیمه رها نمی‌کرد. اخلاق خوبی داشت دلش برای فرهنگ آبادان می‌سوخت، فرهنگی که الان یتیم است. مسئولان فرهنگی آبادان هیچ اهمیتی به فرهنگ نمی‌دهند در حالی که شهید طاهری به آن توجه ویژه‌ای داشت. با وجود سن بالا و جانباز بودنش دست از تلاش بر نمی‌داشت و دلسوز بود و می‌خواست برای فرهنگ شهرش کار‌های پرثمری انجام دهد. این در حالی است که امروزه نمی‌شنوم کار فرهنگی در شهر انجام دهد.

غبیشی تاکید کرد: تمانینه و خونسردی از دیگر ویژگی‌های این شهید است که مخاطبان کتابش هم پس از مطالعه شناخت را نسبت به وی پیدا می‌کنند.

 

 

منبع: خبرگزاری میزان

۳۸

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین پیام ها

  • rUe.topcn.win : Hi too all, because I am genujinely kkeen of reading this webpage's plst tto bee…
  • 904921 : Adult guardianship andd trustee actMandy finee aart teensSex massagee frde mopvie vjdeo clipDeepp tthroat bblow…
  • 017645 : Bestt erotic newsgroupsCollege xxx partiesWomen nud inn tockingsReaal imnocent teenEscor harbin radar. Watch keeley hazel…
  • 766 : 欧美女人性生活 麻豆精品国产自产在线观看 国产igao为爱做激情在线观看 欧美CCXX KNINEBOX亚洲mod柳神 中国えっくす・らびっと 波多野结衣女同在线播放 男人和女人谁更感性 动漫3D被X Ⅹ X网站 内蒙古天空惊现天空之眼 . 铣刨机图片 三级成人网站免费…
  • 免费色情影片和色情电影 : Aw, this wass a very goood post. Finding the timje annd actrual effoet tto ake…
آرشیو پیام ها