شهید سعید

شبکه های مجازی ما را دنبال کنید

سردار ایرج مسجدی : امنیت و اقتدار کشور در گرو مقابله با جبهه تکفیر است

نوشته شده در ساعت - 24 دی 1395

مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران شهدا را مایه افتخار ایران و انقلاب اسلامی عزت، آبرو، قدرت و امنیت نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: امروز امنیت و اقتدار کشور در مقابله با جبهه تکفیر است.

سردار ایرج مسجدی پنجشنبه شب در نخستین سالگرد شهادت شهید سعید سیاح طاهری و ششمین یادواره شهدای مناطق سده و جمشید آباد در سینما نفت آبادان اظهار کرد: اگر دیروز بخاطر در محاصره قرارگرفتن آبادان رزمندگان و شهدا برای ایجاد امنیت در خط مقدم جبهه در مقابل دشمن بعثی، ایستادگی کردند امروز نیز برای ایجاد همین امنیت در عمق راهبردی دشمن در مقابله با جبهه تکفیر ایستادگی می‌کنند.

وی افزود: اگر دیروز رزمندگان اسلام در مواجه با دشمن بعثی امنیت کشور را تضمین کردند امروز امنیت و اقتدار کشور در مقابله با جبهه تکفیر است.

مسجدی ادامه داد: امروز اگر ایران اسلامی در یک جزیره ناامن منطقه‌ای از امنیت کامل برخوردار است به خاطر شهدا و مجاهدین مدافع حرم است که با نثار خون خود در عمق راهبردی دشمن این امنیت را به ارمغان آوردند.

وی افزود: دفاع از جبهه مقاومت در سوریه و عراق دفاع از مصالح و منافع جمهوری اسلامی است و خط مقدم مقابله با تهاجم سخت دشمن جبهه‌های حلب و موصل است.

مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران بیان داشت: جریان تکفیری سعی داشت بعد از تصرف موصل در عراق و حلب در سوریه و تشکیل خلافت با دو پایتخت به ایران اسلامی حمله کند که وظیفه ما دفاع از کشور و برهم زدن برنامه‌های آن‌ها است تا دست آن‌ها به مرزهای سرزمینی کشور نرسد.

وی ادامه داد: امروز به لطف کمک‌های مستشاری ایران اسلامی آخرین پایگاه‌ها داعش بعد از حلب در موصل نیز در حال فروپاشی است.

مسجدی جریان‌های تکفیری و داعشی‌ها را دشمنان قسم خورده شیعیان عنوان کرد و افزود: امروز رزمندگان آزادی را برای بچه‌های و مردم حلب به ارمغان آوردند و باعث سردرگمی اربابان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای تکفیر‌ها شدند.

مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران از شهید سیاح به عنوان سردار عرصه فرهنگی و اجتماعی یاد کرد.

سردار سعید سیاح طاهری، از فرماندهان جنگ هشت ساله و مدافع حرم حضرت زینب (س) در دفاع از حرم به شهادت رسید

وی در دوران جنگ هشت ساله، به درجه جانبازی نائل آمده بود که در ‌‌نهایت در دی ماه سال گذشته در جبهه جنگ علیه تروریست‌ها و دفاع از حرم به شهادت رسید.

منبع: خوز نیوز

۲۰۱

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین پیام ها

  • rUe.topcn.win : Hi too all, because I am genujinely kkeen of reading this webpage's plst tto bee…
  • 904921 : Adult guardianship andd trustee actMandy finee aart teensSex massagee frde mopvie vjdeo clipDeepp tthroat bblow…
  • 017645 : Bestt erotic newsgroupsCollege xxx partiesWomen nud inn tockingsReaal imnocent teenEscor harbin radar. Watch keeley hazel…
  • 766 : 欧美女人性生活 麻豆精品国产自产在线观看 国产igao为爱做激情在线观看 欧美CCXX KNINEBOX亚洲mod柳神 中国えっくす・らびっと 波多野结衣女同在线播放 男人和女人谁更感性 动漫3D被X Ⅹ X网站 内蒙古天空惊现天空之眼 . 铣刨机图片 三级成人网站免费…
  • 免费色情影片和色情电影 : Aw, this wass a very goood post. Finding the timje annd actrual effoet tto ake…
آرشیو پیام ها