شهید سعید

شبکه های مجازی ما را دنبال کنید

نام هنرمند : پیشنهاد تأسیس بنیاد فرهنگی شهید سیاح طاهری

نوشته شده در ساعت - 24 دی 1395

کارگردان ایرانی مقیم کانادا گفت: یکی از دغدغه شهید سعید سیاح طاهری فرهنگی و مقابله با تهاجم فرهنگی بود.

شاهین صیادی پنج‌شنبه‌شب در در اولین سالگرد شهادت شهید سعید سیاح طاهری و ششمین یادواره شهدای مناطق سده و جمشید آباد در سینما نفت آبادان اظهار کرد: تبلیغات زیادی علیه ایران اسلامی در خارج از کشور است و یکی از دغدغه‌های شهید سیاح طاهری مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن بود.

وی اظهار داشت: شهید سیاح طاهری همواره در تلاش بود تا فرهنگ حماسه را سال به سال به نوجوانان این کشور یادآوری کند، از این رو با برگزاری جشنواره دانش‌آموزی فیلم دفاع مقدس سعی در انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جدید انقلاب بود.

این کارگردان ایرانی مقیم کانادا افزود: شهید سیاح طاهری در مناطق محروم، دانش‌آموزان را جمع می‌کرد و با همراهی هنرمندان برای آن‌ها فیلم نمایش می‌داد.

صیادی از تأسیس بنیاد فرهنگی شهید سیاح طاهری در صورت موافقت خانواده شهید خبر داد و متذکر شد: این بنیاد سعی خواهد کرد برنامه‌های فرهنگی را در مناطق محروم اجرا کند.

به گزارش فارس، سردار سعید سیاح طاهری، از فرماندهان جنگ هشت ساله و مدافع حرم حضرت زینب (س) در دفاع از حرم به شهادت رسید

وی در دوران جنگ هشت ساله، به درجه جانبازی نائل آمده بود که در ‌‌نهایت در دی ماه سال گذشته در جبهه جنگ علیه تروریست‌ها و دفاع از حرم به شهادت رسید.

منبع: خوز نیوز

۲۰۸

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین پیام ها

  • rUe.topcn.win : Hi too all, because I am genujinely kkeen of reading this webpage's plst tto bee…
  • 904921 : Adult guardianship andd trustee actMandy finee aart teensSex massagee frde mopvie vjdeo clipDeepp tthroat bblow…
  • 017645 : Bestt erotic newsgroupsCollege xxx partiesWomen nud inn tockingsReaal imnocent teenEscor harbin radar. Watch keeley hazel…
  • 766 : 欧美女人性生活 麻豆精品国产自产在线观看 国产igao为爱做激情在线观看 欧美CCXX KNINEBOX亚洲mod柳神 中国えっくす・らびっと 波多野结衣女同在线播放 男人和女人谁更感性 动漫3D被X Ⅹ X网站 内蒙古天空惊现天空之眼 . 铣刨机图片 三级成人网站免费…
  • 免费色情影片和色情电影 : Aw, this wass a very goood post. Finding the timje annd actrual effoet tto ake…
آرشیو پیام ها